O naszym hotelu

  Hotel Orion powstał w 2017 r., jest nowoczesnym obiektem oferującym Gościom przyjazną, rodzinną atmosferę, najwyższą jakość usług oraz przestronne i komfortowe pokoje zaaranżowane z myślą o wygodzie zarówno Gości odwiedzających Kraków w celach biznesowych, jak i turystycznych. Profesjonalna obsługa oraz doskonała lokalizacją są tym co sprawia, że Klienci chętnie do nas wracają.

   


   

  Hotel Orion

  Hotel Orion swoją nazwę zawdzięcza konstelacji Oriona, którą podziwiać można od października do lutego na naszym polskim niebie. Jest to jeden z najlepiej widocznych i najłatwiej rozpoznawalnych gwiazdozbiorów stał się naszą inspiracją podczas tworzenia hotelu. Chcieliśmy by mieściły się on w lokalizacji łatwo dostępnej, tak aby nasi Goście nie mieli trudności z trafieniem do nas. Orion to także bohater mitologii greckiej, który miał być myśliwym o zachwycającej urodzie, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz hotel również mógł się poszczycić zachwycającymi wnętrzami. Jednak to nie nasza nazwa, czy historia jej pochodzenia są tym, co przyciąga do nas Gości, nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim: dogodną lokalizację, najwyższą jakość usług oraz rodzinną atmosferę.

   

   

  Dogodna lokalizacja

  Hotel Orion położony jest w sercu dawnej żydowskiej dzielnicy Krakowa – na Kazimierzu. Jest to miejsce pełne niepowtarzalnej atmosfery, które tętni życiem zarówno dniem, jak i nocą. Kazimierz to także miejsce, gdzie chętnie spotyka się krakowska (i nie tylko) bohema. Nasz hotel znajduje się 15 minut spacerem od Rynku Głównego i około 15 – 20 minut spacerem od wzgórza wawelskiego. W łatwy sposób dojadą do nas Państwo zarówno samochodem (w pobliżu hotelu znajduje się ogólnodostępny, czynny całą dobę parking), jak i środkami komunikacji miejskiej.

  Najwyższa jakość obsługi

  Wysoka jakość usług to jedna z najważniejszych cech dobrego hotelu – wychodząc z tego założenia oferujemy Państwu szeroki pakiet usług od budzenia na żądanie, przez pralnię, możliwość zamówienia kwiatów, po masaż czy usługi przeznaczone dla biznesu. Nasz personel włada biegle siedmioma językami: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz szwedzkim. Dbamy by każda prośba naszego Gościa została spełniona jak najlepiej i w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasz personel jest zawsze profesjonalny, ale nigdy nie zapomina o uśmiechu.

  Rodzinna atmosfera

  Pobyt w hotelu to czas, który każdy chce spędzić wygodnie i spokojnie, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej dbamy o rodzinną atmosferę naszego hotelu. Nasza obsługa jest zawsze miła, pomocna i uśmiechnięta. W naszej hotelu znajduje się pokój rekreacyjny, gdzie można zagrać w gry planszowe, gry wideo czy bilarda i ping – ponga, to również miejsce, w którym nasi Goście zawiązują nowe znajomości. W okresie Bożego Narodzenia ubieramy wspólnie z gośćmi choinkę oraz organizujemy wieczór kolęd.

   

   

   

  Kraków to miasto pełne urokliwych zakamarków, gdzie historyczna atmosfera pomaga przenieść się w czasie o całe tysiąclecia. Jest to jednak także miasto, które nigdy nie zasypia, w którym można imprezować przez całą nocą i gdzie codziennie przewijają się tłumy ludzi z całego świata. W Krakowie są dwa główne ośrodki życia kulturalnego, pełne różnorodnych atrakcji kafejek i pubów: Rynek Główny i Kazimierz, na którym mieści się nasz Hotel.

  Przygotowaliśmy bogatą ofertę pakietów adresowaną zarówno dla zakochanych, jak i klientów biznesowych.

  Firmom oferujemy możliwość zorganizowania konferencji wraz z noclegiem dla ich uczestników. Klientom, którzy mają zamiar pracować podczas pobytu w naszym hotelu oferujemy pokoje specjalnie dostosowane do pracy i wypoczynku, a także możliwość skorzystania z usług profesjonalnej sekretarki, tłumacza oraz radcy prawnego.

  Dla zakochanych przygotowaliśmy pakiet pobytowy obejmujący nocleg w apartamencie z jacuzzi, butelkę szampana oraz masaż, a także usługę zorganizowania romantycznej kolacji w jednej z krakowskich restauracji.

  Odwiedź nas osobiście

  Rynek Główny, Kraków
  © 2017 Hotel Orion

  Please publish modules in offcanvas position.

  Free Joomla! templates by Engine Templates