Sala konferencyjno-bankietowa

  W naszym hotelu mieści się także nowocześnie urządzona sala konferencyjno – bankietowa, która umożliwia zorganizowanie wesela, bankietu czy sympozjum na około 120 osób. Sala jest klimatyzowana i w pełni wyposażona w sprzęt niezbędny podczas organizacji tego typu imprez.

  Sala konferencyjna

  Nasza sala konferencyjno – bankietowa wyposażone jest we wszelkie niezbędne do organizacji sympozjum sprzęty audio i wideo. Posiada odpowiednie nagłośnienie, projektor oraz tablice. Aranżacja przestrzeni zależna jest od wymagań konferencji oraz liczby uczestników, mogą to być okrągłe stoły lub też podłużne, ułożone w tzw. „podkowę”, podczas konferencji hotel zapewnia materiały pisarskie oraz kawę i herbatę.

  Sala bankietowa

  W sali konferencyjno – bankietowej można także zorganizować uroczyste przyjęcia okolicznościowe, bankiety firmowe oraz wesela. Wówczas aranżacja sali pozwala na wydzielenie przestrzeni tanecznej oraz przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. Dodatkowo podczas tego typu imprez zapewniamy katering a na życzenie organizatorów także DJ lub zespół muzyczny.

   

  © 2017 Hotel Orion

  Please publish modules in offcanvas position.

  Free Joomla! templates by Engine Templates